12-13 marca 2024

Warsztaty GIS 3D z SKN GISoteka

Z wielką przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe warsztaty GIS 3D prowadzone w programach GISowych. Warsztaty odbędą się w dniach 12 oraz 13 marca o godzinie 10:30 oraz 13:00 – sala B204 (Budynek WNS).
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na te inspirujące warsztaty. Są one doskonałą okazją, by zgłębić tajniki tworzenia trójwymiarowych wizualizacji terenu przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi GISowych. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z GIS, czy jesteście doświadczonymi praktykami, te warsztaty zapewnią wam cenne doświadczenie i wiedzę.

Na warsztatach dowiecie się:
– Jak wygląda i czym jest numeryczny model terenu?
– W jaki sposób dokonać modelowania 3D budynków w istniejącej zabudowie?
– Jak wykorzystać modelowanie 3D do celów praktycznych?

Ponadto dowiecie się wielu ciekawostek dotyczących przydatności programów GISowych oraz ogólnie dostępnych narzędzi do analizowania danych geoprzestrzennych.

Prowadzący: dr Maciej Markowski, mgr Zbigniew Trusewicz, studenci SKN GISoteka.

Przy okazji zapraszamy również na stoisko Studenckiego Koła Naukowego GISoteka, gdzie będziecie mogli spróbować swoich sił w GISowych statkach, memorach oraz grze strategicznej.